GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 17515366
nr 1751 5366
Vas
1800-tal, Kina, Höjd: 38 cm
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:37:32
100 kr
150 kr
200 kr